Chcemy zainteresować Państwa sztuką tworzoną przez artystów z Europy Wschodniej, głównie z Białorusi. Przedstawiamy wybór najlepszych twórców różnych pokoleń i najciekawszych dzieł tam powstających. W naszej galerii prezentujemy prace, które na rynku sztuki są unikatowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, dając tym samym impuls do poznania i posiadania dzieł pochodzących z kraju niezwykle kreatywnych twórców, o olbrzymim potencjale twórczym.

Rozmowa z Gienadijem Pitsko na wystawie Kobiety i kwiaty

2014-01-23 00:00:00

Rozmowa z Gienadijem Pitsko na wystawie Kobiety i kwiaty Dom Polonii, Pułtusk - grudzień 2013 Małgorzata Jaszczołt: Czy mógłby Pan opowiedzieć o swoje drodze artystycznej ? Giennadij Pitsko : Jak pamiętam, że malować zacząłem w przedszkolu, a w pierwszej czy drugiej klasie marzyłem, żeby być malarzem. Później eździłem na... więcej »

Zapraszamy GOOG GALLERY

2012-04-05 00:00:00

Zapraszamy GOOG GALLERY Szanowni Państwo, Inaugurujemy działalność GOOG GALLERY . Na początek prezentujemy sztukę z Białorusi, którą gościmy stosunkowo rzadko. Chcielibyśmy Państwu zaprezentować najciekawszych artystów z tego rejonu. Znamy ich  osobiście, odwiedzamy ich pracownie,... więcej »

Wizyta na Białorusi

2012-03-30 00:00:00

Wizyta na Białorusi Zapraszamy do obejrzenia glaerii zdjęć z wizyty na Białorusi. więcej »